Jump to content
Acne.org
Search In
Find results that contain...
Find results in...

Comandante01

Member
 • Total Reviews

  1
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Comandante01

 • Rank
  New Member
 • Birthday 03/07/1997

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merhaba arkadaşlarım. Yara izlerim için kürtaj yaptım. Doktorum bu tedaviyi lazerle birleştirdi. Tedaviden yaklaşık iki hafta sonra sonuçlardan çok memnun kaldım. Sonra izler geri geldi. (Bu beni üzdü) şimdi beş hafta oldu ve sonuçlar böyle. Sence devam etmeli miyim? Subcision benim için çalışıyor mu? Diğer oturumumda emme yöntemi ile daha iyi sonuçlar alabilir miyim? (Ben her zaman evdeyim, bu yüzden çok fazla emiş yapabilirim) bazı ışıklar hala kötü görünüyor. Ama biliyorum ki bu bir gelişme.
 2. Hi, there were 3 sessions fractional laser for acne scars. I didn't see much impact. And I've decided that the wounds are appropriate for subcision treatment. I talked to my doctor and he told me I had to combine subcision + fractional laser treatments. In addition, fractional laser treatment is completely free. I'm just gonna pay for the subcision treatment. My plan was to make this subcision and suction. Can I still suction after fractional laser treatment? because my doctor will combine fract
 3. İngilizcem kötü, özür dilerim. 2 seans Fraksiyonel lazer tedavisi aldım. İşe yaramadı. Bu yaralar için eksizyon işe yarar mı?
 4. friends, I'm a new member, and my english is not good .. There is something I want to ask you. I use Accutane for the second time. My father had acne. Is it possible to treat accutane genetic acne? Or is it useless for genetic acne?
 5. Hi friends, I'm a new member, and my english is not good .. There is something I want to ask you. I use Accutane for the second time. My father had acne. Is it possible to treat accutane genetic acne? Or is it useless for genetic acne?
×