Jump to content
Acne.org

Recommended Posts

Posted

20181205_190602.thumb.jpg.d7fec48c0d8a8bbdaef10be79595f5c4.jpgMerhaba arkadaşlarım. Yara izlerim için kürtaj yaptım. Doktorum bu tedaviyi lazerle birleştirdi. Tedaviden yaklaşık iki hafta sonra sonuçlardan çok memnun kaldım. Sonra izler geri geldi. (Bu beni üzdü) şimdi beş hafta oldu ve sonuçlar böyle. Sence devam etmeli miyim? Subcision benim için çalışıyor mu? Diğer oturumumda emme yöntemi ile daha iyi sonuçlar alabilir miyim? (Ben her zaman evdeyim, bu yüzden çok fazla emiş yapabilirim) bazı ışıklar hala kötü görünüyor. Ama biliyorum ki bu bir gelişme. Ve kendime diyorum dostum, bu ilk seans sensin ve emzirmeyi ya da doldurmayı kullanmadın. BA'ya aynı soruya mesaj attım. Bana yardım ettiği için ona minnettarım.

Sometimes I say, man, there's no recovery. Sometimes it looks good. I really want to try the suction. Because it seems to be blocking the recurrence of the scars.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted

Instructions for Chinese Cupping after Subcision are in the FAQ, first post of the scar treatments sub, you also private msged me and I mentioned this ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a New Account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×